Trasa przejazdu:
Pieczyska -
Wieruszów - Świba - Olszowa - Mianowice - Kępno - Chojęcin-Szum - Bralin - Tabor Wielki - Gola - Słupia pod Bralinem - Syców - Stradomia Wierzchnia - Gaszowice - Ligota Polska - Poniatowice - Cieśle - Spalice - Oleśnica - Smardzów - Borowa - Byków - Długołęka -
Mirków