Trasa przejazdu:
Pińczów -
Michałów - Góry - Tomaszów - Węchadłów - Lubcza - Nawarzyce - Piotrkowice - Wodzisław - Moczydło - Książ Wielki - Antolka - Miechów - Maków - Szreniawa - Lgota Wielka - Wierzchowisko - Brzozówka - Wolbrom - Gołaczewy - Olkusz - Nowa - Dąbrowa Górnicza - Będzin -
Sosnowiec