Trasa przejazdu:
Piotrków Pierwszy -
Piotrkówek - Boży Dar - Zielona - Gierniak - Giełczew - Łosień - Wysokie - Dragany - Nowy Dwór - Guzówka - Tarnawa Mała - Huta Turobińska - Zagrody - Goraj - Bononia - Frampol - Sokołówka - Sokołówka-Kolonia - Korytków Mały -
Niemirów