Trasa przejazdu:
Płouszowice -
Tomaszowice - Moszna - Miłocin - Sadurki - Bochotnica - Nałęczów - Łąki - Zarzeka - Wąwolnica - Rogalów - Łopatki - Karmanowice - Celejów - Las Stocki - Wierzchoniów - Bochotnica - Kazimierz Dolny - Bochotnica -
Parchatka