Trasa przejazdu:
Prochowice -
Legnica - Lubin - Polkowice - Nowa Sól - Międzyzdroje - Wisełka - Międzywodzie - Dziwnów - Dziwnówek - Łukęcin - Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Mrzeżyno - Rogowo - Dźwirzyno -
Grzybowo