Trasa przejazdu:
Pułtusk -
Kleszewo - Lipa - Chmielewo - Boby - Laski - Szelków - Rostki - Łaś - Chrzanowo - Różan - Dyszobaba - Sieluń - Młynarze - Sadykierz - Kołaki - Żeran Mały - Żerań Duży - Dobrołęka - Nożewo - Kordowo - Olszewo-Borki - Grabowo - Ostrołęka - Zabrodzie - Antonie - Szwendrowy Most - Łodziska - Obierwia - Aleksandrowo - Chudek -
Czarnotrzew