Trasa przejazdu:
Puznówka -
Lipówki - Garwolin - Górzno - Samorządki - Nowy Goniwilk - Żelechów - Jarczew - Nowy Świat - Podosie - Huta-Dąbrowa - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry -
Łuków