Trasa przejazdu:
Radom -
Iłża - Lubienia - Młynek - Kunów - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Wlostów - Lipnik - Klimontów - Wólka Gieraszowska - Sulisławice - Trzebiesławice - Łoniów - Łążek - Nagnajów - Tarnobrzeg - Chmielów - Jadachy - Tarnowska Wola - Nowa Dęba - Majdan Królewski - Komorów -
Hadykówka