Trasa przejazdu:
Rewal -
Trzęsacz - Pustkowo - Pobierowo - Łukęcin - Dziwnówek - Dziwnów - Międzywodzie - Wisełka - Międzyzdroje - Świnoujście - Szczecin - Pyrzyce - Lipiany - Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Pniewy - Poznań - Środa Wielkopolska - Jarocin - Pleszew - Ostrów Wielkopolski - Ostrzeszów - Kępno - Byczyna - Kluczbork - Opole - Strzelce Opolskie - Katowice - Kraków - Chabówka -
Nowy Targ