Trasa przejazdu:
Rudnik-Kolonia -
Rudnik Szlachecki - Zdrapy - Wilkołaz Pierwszy - Wilkołaz Dolny - Obroki - Kiełczewice Dolne - Sobieszczany - Załucze - Niedrzwica Kościelna - Niedrzwica Duża - Strzeszkowice Duże - Strzeszkowice Małe - Strzeszkowice Duże - Trojaszkowice -
Zemborzyce Tereszyńskie