Trasa przejazdu:
Rybniki -
Krasne Stare - Krasne Folwarczne - Brody - Stok - Popiołówka - Krukowszczyzna - Korycin - Kumiała - Zagórze - Wysokie - Skindzierz - Trzyrzecze - Chodorówka Nowa - Krzywa - Suchowola - Głęboczyzna - Grymiaczki - Ostrówek - Horodnianka - Domuraty - Sztabin - Kamień - Podcisówek - Cisów - Kolnica - Osowy Grąd -
Białobrzegi