Trasa przejazdu:
Rzewuszki -
Platerów - Ostromęczyn - Puczyce - Woźniki - Świniarów - Łosice - Biernaty Średnie - Płosodrza - Zawady - Wojnów - Stara Wieś - Głuchów - Mordy - Pieńki - Wyczółki - Pruszyn-Pieńki - Stok Lacki - Siedlce - Nowe Iganie - Nowe Opole - Gręzów - Broszków - Mingosy - Sionna - Bojmie - Sinołęka - Kałuszyn - Ryczołek -
Leonów