Trasa przejazdu:
Sadłowo -
Karniszyn - Bieżuń - Dąbrówki - Władysławowo - Adamowo - Jaworowo-Lipa - Zgagowo - Zawidz - Szumanie - Drobin - Budkowo - Karsy - Żukowo-Wawrzonki - Łempinek - Cieciersk - Raciąż - Kaczorowy - Kozolin - Mystkowo - Baboszewo - Sokolniki Stare - Arcelin - Szeromin - Płońsk - Szczytno - Załuski -
Kroczewo