Trasa przejazdu:
Siedlce -
Żelków-Kolonia - Dąbrówka-Ług - Skórzec - Grala-Dąbrowizna - Żebrak - Ruda Wolińska - Szostek - Oleśnica - Wodynie - Łomnica - Seroczyn - Kołodziąż - Zgórznica - Stoczek Łukowski - Stara Prawda - Kienkówka - Łopacianka - Chromin - Borowie - Słup -
Wilchta