Trasa przejazdu:
Siedliska -
Helenów - Bystrzyca - Wojcieszków - Wola Burzecka - Adamów - Krzywda - Radoryż Kościelny - Radoryż Smolany - Huta-Dąbrowa - Podosie - Nowy Świat - Jarczew - Żelechów - Nowy Goniwilk - Samorządki - Górzno - Garwolin - Lipówki - Puznówka - Kołbiel - Ostrów -
Wólka Mlądzka