Trasa przejazdu:
Słup -
Borowie - Chromin - Łopacianka - Kienkówka - Stara Prawda - Stoczek Łukowski - Zgórznica - Kołodziąż - Seroczyn - Łomnica - Wodynie - Oleśnica - Szostek - Ruda Wolińska - Żebrak - Grala-Dąbrowizna - Skórzec - Dąbrówka-Ług - Żelków-Kolonia -
Siedlce