Trasa przejazdu:
Sokołówka -
Frampol - Wólka Abramowska - Goraj - Zagrody - Huta Turobińska - Tarnawa Mała - Guzówka - Nowy Dwór - Dragany - Wysokie - Łosień - Giełczew - Gierniak - Zielona - Boży Dar - Piotrkówek - Piotrków Drugi - Piotrków Pierwszy - Jabłonna Druga - Jabłonna Pierwsza -
Czerniejów