Trasa przejazdu:
Sorkwity -
Nowe Bagienice - Bagienice - Marcinkowo - Mrągowo - Nikutowo - Miejski Las - Probark - Kosewo - Baranowo - Inulec - Zełwągi - Prawdowo - Mikołajki - Tałty - Woźnice - Pszczółki - Woźnice - Olszewo - Grabówek - Dabrówka - Drozdowo - Chmielewo -
Wężewo