Trasa przejazdu:
Sosnowiec -
Będzin - Dąbrowa Górnicza - Olkusz - Gołaczewy - Wolbrom - Wierzchowisko - Lgota Wielka - Szreniawa - Maków - Miechów - Kalina Wielka - Janowice - Ilkowice - Słaboszów - Płużki - Działoszyce - Drożejowice - Skalbmierz - Sielec Biskupi - Topola - Cudzynowice - Kazimierza Wielka - Broniszów - Krzyż - Stawiszyce - Wiślica - Łatanice -
Busko-Zdrój