Trasa przejazdu:
Suków -
Marzysz - Borków - Słopiec - Daleszyce - Niwy - Cisów - Nowa Huta - Ociesęki - Wólka Pokłonna - Głuchów-Lasy - Dębno - Raków - Chańcza - Wola Osowa - Czernica - Wólka Żabna - Staszów - Rytwiany - Kłoda - Szczeka - Niedziałki - Rudniki - Połaniec - Luszyca - Strużki - Ossala -
Niekrasów