Trasa przejazdu:
Sulejówek -
Okuniew - Zagórze - Michałów - Kąty Goździejewskie Pierwsze - Pustelnik - Ciopan - Zalesie - Mały Stanisławów - Stanisławów - Osęczyzna - Poręby Stare - Poręby Nowe - Dobre - Walentów - Sołki - Drop - Świdrów - Zakrzew - Pniewnik - Roguszyn - Czaple - Żabokliki - Połazie - Sitarze - Liw - Węgrów - Dąbrowa -
Grochów Szlachecki