Trasa przejazdu:
Szczebra -
Augustów - Białobrzegi - Osowy Grąd - Kolnica - Cisów - Podcisówek - Kamień - Sztabin - Domuraty - Horodnianka - Ostrówek - Grymiaczki - Głęboczyzna - Suchowola - Krzywa - Chodorówka Nowa - Trzyrzecze - Skindzierz - Wysokie - Zagórze - Kumiała - Korycin -
Krukowszczyzna