Trasa przejazdu:
Szymbark -
Grybów - Siołkowa - Stara Wieś - Ptaszkowa - Cieniawa - Mszalnica - Paszyn k Nowego Sacza - Piątkowa - Nowy Sącz - Wielogłowy - Dąbrowa - Tęgoborze - Łososina Dolna - Witowice Górne - Witowice Dolne - Wytrzyszczka - Czchów - Jurków - Gnojnik - Uszew -
Okocim