Trasa przejazdu:
Ustronie Morskie -
Sianożęty - Kołobrzeg - Grzybowo - Dźwirzyno - Rogowo - Mrzeżyno - Pogorzelica - Niechorze - Rewal - Trzęsacz - Pustkowo - Pobierowo - Łukęcin - Dziwnówek - Dziwnów - Międzywodzie - Wisełka - Międzyzdroje - Nowa Sól - Polkowice - Lubin - Legnica - Jawor - Strzegom - Świebodzice - Wałbrzych - Świdnica - Dzierżoniów -
Bielawa