Trasa przejazdu:
Warszawa -
Grójec - Białobrzegi - Radom - Iłża - Starachowice - Kunów - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Sandomierz - Tarnobrzeg - Nowa Dęba - Kolbuszowa - Rzeszów - Brzozów - Sanok - Zagórz - Lesko - Uherce Mineralne -
Ustrzyki Dolne