Trasa przejazdu:
Węchadłów -
Lubcza - Nawarzyce - Piotrkowice - Wodzisław - Moczydło - Książ Wielki - Antolka - Miechów - Maków - Szreniawa - Lgota Wielka - Wierzchowisko - Brzozówka - Wolbrom - Gołaczewy - Olkusz - Nowa - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Sosnowiec -
Katowice