Trasa przejazdu:
Wełecz -
Oleszki - Marzęcin - Bogucice - Pasturka - Pińczów - Michałów - Góry - Tomaszów - Węchadłów - Lubcza - Nawarzyce - Piotrkowice - Wodzisław - Moczydło - Książ Wielki - Antolka - Miechów - Maków - Szreniawa - Lgota Wielka - Wierzchowisko - Brzozówka - Wolbrom -
Gołaczewy