Trasa przejazdu:
Wieluń -
Dąbrowa - Biała Druga - Radomina - Walichnowy - Sokolniki - Tyble - Nowy Ochędzyn - Chobanin - Pieczyska - Wieruszów - Świba - Olszowa - Mianowice - Kępno - Chojęcin-Szum - Bralin - Tabor Wielki - Gola - Słupia pod Bralinem - Syców - Stradomia Wierzchnia - Gaszowice - Ligota Polska - Poniatowice - Cieśle - Spalice - Oleśnica - Smardzów - Borowa - Byków - Długołęka - Mirków -
Wrocław