Trasa przejazdu:
Wierbka -
Kleszczowa - Wola Libertowska - Żarnowiec - Zabrodzie - Łany Średnie - Przełaj - Mstyczów - Klimontów - Pękosław - Brzeście - Wodzisław - Klemencice - Ludwinów - Mierzawa - Potok Mały - Diament - Łączyn - Jędrzejów - Piaski - Jasionna - Jakubów - Motkowice -
Lipnik