Trasa przejazdu:
Wierzchowisko -
Lgota Wielka - Szreniawa - Maków - Miechów - Antolka - Książ Wielki - Moczydło - Wodzisław - Piotrkowice - Nawarzyce - Lubcza - Węchadłów - Tomaszów - Góry - Michałów - Pińczów - Pasturka - Bogucice - Marzęcin -
Oleszki