Trasa przejazdu:
Wólka Kosowska -
Mroków - Grzędy - Tarczyn - Głuchów - Radom - Iłża - Lubienia - Młynek - Kunów - Ostrowiec Świętokrzyski - Opatów - Wlostów - Lipnik - Klimontów - Wólka Gieraszowska - Sulisławice - Trzebiesławice - Łoniów - Łążek - Nagnajów - Tarnobrzeg - Chmielów - Jadachy -
Tarnowska Wola