Trasa przejazdu:
Wólka Mlądzka -
Ostrów - Kołbiel - Puznówka - Lipówki - Garwolin - Górzno - Samorządki - Nowy Goniwilk - Żelechów - Jarczew - Nowy Świat - Podosie - Huta-Dąbrowa - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Adamów - Wola Burzecka -
Wojcieszków