Trasa przejazdu:
Wrociszów -
Kożuchów - Cisów - Stypułów - Borów Wielki - Mycielin - Borowina - Pasterzowice - Szprotawa - Leszno Dolne - Leszno Górne - Kozłów - Stara Oleszna - Trzebień - Trzebień Mały - Golnice - Dąbrowa Bolesławiecka - Łąka -
Bolesławiec