Trasa przejazdu:
Wrocław -
Mirków - Długołęka - Byków - Borowa - Smardzów - Oleśnica - Spalice - Cieśle - Poniatowice - Ligota Polska - Gaszowice - Stradomia Wierzchnia - Syców - Słupia pod Bralinem - Gola - Tabor Wielki - Bralin - Chojęcin-Szum -
Kępno