Trasa przejazdu:
Wrocław -
Bielany Wrocławskie - Tyniec Mały - Małuszów - Stary Dwór - Gniechowice - Siedlakowice - Mirosławice - Mirosławiczki - Mirosławice - Gniechowice - Olbrachtowice - Ręków - Stary Zamek - Kwieciszów - Michałowice - Rogów Sobócki - Sobótka - Garncarsko - Wojnarowice - Okulice - Sobótka - Strzegomiany - Będkowice -
Sulistrowice