Trasa przejazdu:
Zagórze -
Wysokie - Skindzierz - Trzyrzecze - Chodorówka Nowa - Krzywa - Suchowola - Głęboczyzna - Grymiaczki - Ostrówek - Horodnianka - Domuraty - Sztabin - Kamień - Podcisówek - Cisów - Kolnica - Osowy Grąd - Białobrzegi -
Augustów