Trasa przejazdu:
Zakopane -
Poronin - Nowy Targ - Chabówka - Kraków - Katowice - Strzelce Opolskie - Opole - Kluczbork - Byczyna - Kępno - Ostrzeszów - Ostrów Wielkopolski - Pleszew - Jarocin - Środa Wielkopolska - Poznań - Pniewy - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski - Lipiany - Pyrzyce - Szczecin - Świnoujście - Międzyzdroje - Wisełka - Międzywodzie - Dziwnów - Dziwnówek - Łukęcin - Pobierowo - Pustkowo - Trzęsacz - Rewal - Niechorze - Pogorzelica - Trzebiatów - Mrzeżyno - Rogowo -
Dźwirzyno