Trasa przejazdu:
Żarnowiec -
Zabrodzie - Łany Średnie - Przełaj - Mstyczów - Klimontów - Pękosław - Brzeście - Wodzisław - Klemencice - Ludwinów - Mierzawa - Potok Mały - Diament - Łączyn - Jędrzejów - Piaski - Jasionna - Jakubów - Motkowice - Lipnik - Żydówek - Samostrzałów - Holendry -
Jasień