Trasa przejazdu:
Żydówek -
Lipnik - Motkowice - Jakubów - Jasionna - Piaski - Jędrzejów - Łączyn - Diament - Potok Mały - Mierzawa - Ludwinów - Klemencice - Wodzisław - Brzeście - Pękosław - Klimontów - Mstyczów - Przełaj - Łany Średnie - Zabrodzie - Żarnowiec - Wola Libertowska - Kleszczowa - Wierbka - Pilica - Biskupice - Giebło - Podzamcze - Ogrodzieniec - Mitręga - Niegowonice - Dąbrowa Górnicza -
Będzin